Cup Results 2022

Select a team to filter results

Date
Home
Score
Away
Plate Round 1
Plough Inn Two Dales A
1 - 3 (29 - 34)
(7-11) (5-11) (11-1) (6-11)
Lime Kiln B
Cup Round 2
Lime Kiln A
0 - 3 (21 - 33)
(8-11) (3-11) (10-11)
Cliff Inn Crich A
Plate Round 1
Royal Oak Wirksworth
3 - 1 (38 - 27)
(5-11) (11-4) (11-2) (11-10)
Bowling Green
Cup Round 2
The Red Lion Matlock A
3 - 1 (42 - 32)
(11-6) (9-11) (11-10) (11-5)
Laburnum A
Plate Round 1
The Flying Childers Inn
2 - 3 (40 - 40)
(11-4) (10-11) (11-3) (0-11) (8-11)
Plough Inn Two Dales B
Plate Round 1
Boat Inn Cromford
3 - 1 (40 - 21)
(7-11) (11-3) (11-4) (11-3)
Derwentwater Arms
Cup Round 2
Nelson B
3 - 1 (38 - 25)
(11-3) (5-11) (11-5) (11-6)
Malt Shovel B
Cup Round 2
Barley Mow
1 - 3 (29 - 39)
(6-11) (6-11) (11-6) (6-11)
Rising Sun C
Plate Round 1
Le Cliff Inn B
3 - 2 (48 - 39)
(5-11) (11-1) (10-11) (11-8) (11-8)
Sycamore
Cup Round 2
Grouse B
0 - 3 (14 - 33)
(0-11) (6-11) (8-11)
Malt Shovel A
Plate Round 1
The Waterloo Inn
1 - 3 (25 - 34)
(0-11) (11-1) (7-11) (7-11)
The Red Lion Hognaston B
Cup Round 2
Horse and Jockey B
3 - 2 (42 - 39)
(9-11) (11-1) (11-8) (0-11) (11-8)
Laburnum B
Plate Round 1
Bell Inn B
1 - 3 (30 - 37)
(8-11) (11-4) (5-11) (6-11)
The Amber Hotel
Cup Round 1
Barley Mow
3 - 2 (45 - 40)
(8-11) (11-7) (11-10) (4-11) (11-1)
Bell Inn A
Cup Round 1
Ye Olde Gate Inn Brassington
0 - 3 (11 - 33)
(2-11) (3-11) (6-11)
Malt Shovel A
Cup Round 1
Grouse B
3 - 0 (33 - 16)
(11-6) (11-8) (11-2)
The Waterloo Inn
Cup Round 1
Boat Inn Cromford
1 - 3 (19 - 40)
(3-11) (2-11) (11-7) (3-11)
Grouse A
Cup Round 1
Horse and Jockey B
3 - 0 (33 - 14)
(11-5) (11-9) (11-0)
The Red Lion Hognaston B
Cup Round 1
The Red Lion Hognaston A
3 - 0 (33 - 0)
(Defaulted Match)
Sycamore
Cup Round 1
Bowling Green
0 - 3 (9 - 33)
(7-11) (2-11) (0-11)
Rising Sun C
Cup Round 1
Laburnum A
3 - 1 (33 - 26)
(0-11) (11-2) (11-4) (11-9)
Derwentwater Arms
Cup Round 1
Nelson B
3 - 1 (35 - 27)
(11-0) (11-9) (2-11) (11-7)
Royal Oak Wirksworth
Cup Round 1
Laburnum B
3 - 1 (38 - 25)
(11-7) (11-2) (5-11) (11-5)
Bell Inn B
Cup Round 1
Nelson A
2 - 3 (35 - 45)
(11-6) (11-6) (0-11) (6-11) (7-11)
The Red Lion Matlock A
Cup Round 1
Duke William
1 - 3 (27 - 41)
(4-11) (2-11) (11-8) (10-11)
Matlock Rugby Club
Cup Round 1
Lime Kiln B
0 - 3 (14 - 33)
(4-11) (7-11) (3-11)
Cliff Inn Crich A
Cup Round 1
Malt Shovel B
3 - 1 (37 - 27)
(4-11) (11-10) (11-0) (11-6)
Plough Inn Two Dales A
Cup Round 1
Lime Kiln A
3 - 1 (38 - 25)
(11-8) (5-11) (11-0) (11-6)
Plough Inn Two Dales B
Cup Round 1
White Horse
3 - 1 (38 - 27)
(11-8) (5-11) (11-5) (11-3)
Le Cliff Inn B
Preliminary Cup Round
Nelson A
3 - 1 (40 - 34)
(11-7) (11-8) (7-11) (11-8)
The Flying Childers Inn